Toronto Eğitim Ataşeliği

''15 TEMMUZ KAHRAMANARI'' TEMALI RESİM YARIŞMASI

  AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğümüzce 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında "15 Temmuz Kahramanları" Temalı Resim Yarışması düzenlenecek.
''15 TEMMUZ KAHRAMANARI'' TEMALI RESİM YARIŞMASI

 

Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın 7-18 yaş aralığında bulunan çocuklarında "15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü" farkındalık oluşturarak duygu ve düşüncelerini kendi yapacakları resimlerle ifade etmelerini sağlamak amacıyla yarışma düzenlenecek.

 

Öğrencilerimiz, "15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü" ve o gün vatanı için canını feda eden kahramanlarımızla ilgili duygu ve düşüncelerini ifade eden resimlerini başvuru formu ile birlikte 26 Eylül-18 Ekim 2020 tarihleri arasında abdigmyarisma@gmail.com mail adresine göndererek (fotoğraflarını çekerek) yarışmaya katılabilecek.  

 

Genel Müdürlüğümüzde kurulan komisyon tarafından belirlenen, yarışmada dereceye giren ilk üç resmin sahibi olan öğrencinin isimleri Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü'nün resmi web sayfası (http://abdigm.meb.gov.tr/) ve sosyal medya hesaplarında (twitter/mebabdigm; facebook/mebabdigm; instagram/mebabdigm) duyurulacak.

 

Başvuru formu için tıklayınız

Şartname için tıklayınız

Afiş için tıklayınız

10 Lower Spadina Ave, Suite 300, Toronto, ON M5V 2Z2 CANADA - 1 647 777 4120 /1 437 225 5887

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.